VIBULASKMINE 

IDAVÕLUMAA
logo uus1 (645x439)
alutaguse

VIBULASKMINE

 Meie poolt on väljapandud viburada ning treeningplats, mis asub Alutaguse spordi –ja puhkusekompleksi alal.


Vibulaskmine on nauditav ajaviide, millega saab tegeleda aastajast sõltumata. Vahel loodus pakub vaid üksikuid takistavaid tegureid- tugevad sademed ja kõva tuul. See kõik tähendabki, et vibu saab lasta suvel, kirkal sügispäeval, maheda talveilma ning tärkava kevadise looduse kütkes.
Meie käsutuses on traditsioonilised pikkvibud, mis on valmistatud parimate vibumeistrite poolt Falcost.
Vibulaskmine sobib algajatele enesetäiendamiseks, kui ka edasijõudnutele käeharjutuseks. Sul avaneb võimalus olla üks paljudest, kes võib öelda:„olen lasknud traditsioonilise pikkvibuga“. Oluline on, et enamus inimestest saab selle sportliku ja huvitava tegevusega hakkama, pakkudes endale emotsionaalset naudingut.
Vibulaskmine toimub harjutusplatsil, kust liigutakse edasi viburajale ning sellele kõigele eelneb instruktsioon ohutusnõuete osas ja väljaõpe. Viburajal on 14 sihtmärki, mida on vaja tabada ning ajaliselt teeb see kokku 2-3 tundi looduses viibimist ja kehalist liikumist.
Vibutama on oodatud kõik huvilised, vanuses alates 14-aastased.

Kuni 18 eluaastat isikuid lubatakse rajale ainult koos täiskasvanud saatjaga!
Tule Alutaguse seiklusparki ning naudi vibulaskmist ning kõike muud, mida seikluspark ja kaunis loodus pakkuda võib. Ole sina esimene!


Alutaguse viburada ootab Sind!
Tule ja saa osa ühest omapäraseimast ja põnevaimast meelelahutustegevusest ning hakka vibukütiks!