VIBULASKMINE 

IDAVÕLUMAA
logo uus1 (645x439)
alutaguse
alutaguse

30.05.2015 Jaht alutagusel

 

 

 

 

 

 

 

 

Päev algas ootuspäraselt - vibulaskmine.

 

Märklehti üles seades saabus esimesena kohale asjalik Taivo, kes hindas minu tegevust kahtlustavalt, kuid ometigi viisakusest teretas mind ning teavitas, et konkurendid on varsti kohal.

 

Taivo ennustus oli erakordselt täpne, varsti olidki kõik kohal ning Maris andis tunnustavalt märku, et tehtagu juba kähku, mis siin ikka venitada:) Kogemustest lähtuvalt saan öelda, et kohale ilmunud seltskond oli õpihimuline ja kirev ning ei peljanud esitada äärmusest äärmusesse kalduvaid küsimusi, mis loomulikult olid seotud vibulaskmisega.

 

Metsarajal ilmutas tunnustavalt kauneid oskusi Marek, kes jättis enamuse tahaplaanile. Ka Taivo teavitas, et ta on osadest juba mäekõrguselt 8 punktiga ette jõudnud ning et nüüdsest on ta pidurdamatu.

 

Päeva lõpuks, et hoida ära konkurentide vahelist kismat, andsin osalejatele kätte tunnistused. Nende näoilmetelt võis lugeda, et vibulaskmine neil küll viimaseks korraks ei jää. Ning kohe oligi harjutusväljakul uus grupp nooremapoolseid vibulaskmise huvilisi. Ootame kõiki rajale, kas siis harjutama või jahti pidama!

 

 

Jaanus ja Andres

 

 

download (18)
download (12)
download (21)
download (1)